• KONKURS KISIEL Z EKONOMICZNĄ TRADYCJĄ - 2023

Nowa galeria KONKURS KISIEL Z EKONOMICZNĄ TRADYCJĄ - 2023 została dodana do albumu fotograficznego

LIGA DEBAT SZKOLNYCH

W dniu 18 kwietnia 2023 r. reprezentanci naszej szkoły: nauczyciel p. Janusz Rusaczyk oraz uczennica klasy 1 cri Zofia Orzech poprowadzili finałowy konkurs w ramach Ligi Debat Szkolnych "Ty za , a ja przeciw. Ważymy słowa !" organizowany przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie.

Dzisiejsze finałowe debaty odbyły się w Domu Polonia w Pułtusku. Uczniowie szkół z województwa mazowieckiego debatowali nad tezą "Podróże dalsze, czy bliższe ?" (tematyka geograficzna). Po zakończeniu debat odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym debatującym szkołom oraz uczniom.

FOTORELACJA Z UROCZYSTOŚCI:  https://zs5.edupage.org/album/#gallery/331

• DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 17 KWIETNIA 2023

Nowa galeria DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 17 KWIETNIA 2023 została dodana do albumu fotograficznego

• DRUGA EDYCJA WIELKANOCNEGO SZUKANIA JAJECZEK – KWIECIEŃ 2023

Nowa galeria DRUGA EDYCJA WIELKANOCNEGO SZUKANIA JAJECZEK – KWIECIEŃ 2023 została dodana do albumu fotograficznego

• REPREZENTACJA KISIELA W SIATKÓWCE KOBIET - VIII MIEJSCE W MISTRZOSTWACH DZIELNICY

Nowa galeria REPREZENTACJA KISIELA W SIATKÓWCE KOBIET - VIII MIEJSCE W MISTRZOSTWACH DZIELNICY została dodana do albumu fotograficznego

• MISTRZOSTWA DZIELNICY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN - MARZEC 2023

Nowa galeria MISTRZOSTWA DZIELNICY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN - MARZEC 2023 została dodana do albumu fotograficznego

• DZIEŃ BEZ PLECAKA – MARZEC 2023

Nowa galeria DZIEŃ BEZ PLECAKA – MARZEC 2023 została dodana do albumu fotograficznego

REKRUTACJA DO PROJEKTU ERASMUS+
    pt. "MY PEER MY GUIDE" TRWA.

ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI.

UWAGA!
    PLAN LEKCJI ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY
    (WPROWADZONO NIEWIELKIE ZMIANY OD 23 STYCZNIA).

ERASMUS+

Zapraszamy zainteresowanych uczniów klas  II i III LO  do zgłaszania swojej kandydatury do Projektu Erasmus+ pod nazwą „My Peer My Guide” finansowanego ze środków UE w ramach programu Erasmus+.

Szczegóły w załącznikach.

ZAŁĄCZNIKI:

Ogloszenie rekrutacyjne do projektu My Peer My Guide Erasmus.pdf

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie My Peer My Guide Erasmus.pdf

Erasmus - Prezentacja.pptx

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
    EUROPA Z NASZEJ ULICY

Pozostały już tylko 3 tygodnie na zgłoszenia do piątej edycji konkursu Europa z naszej ulicy dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 stycznia.  Nagrodą jest wyjazd do Brukseli i spotkanie z europarlamentarzystami. Organizatorem konkursu jest Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży.   Czytaj więcej...

POBIERZ:

UWAGA!!!
    OD PONIEDZIAŁKU (16.01)
    WPROWADZONO NIEWIELKIE ZMIANY W PLANIE LEKCJI
    (GŁÓWNIE W PLANIE IEp ORAZ W PRZYDZIALE SAL).
    PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI.

HARMONOGRAM PRÓBNYCH EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

GRUDZIEŃ 2022

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE NA PLACU SZEMBEKA

UWAGA!

OD PONIEDZIAŁKU (28.11.2022 R.)
    NASTĘPUJĄ ZMIANY W PRZYDZIALE SAL W PLANIE LEKCJI.
    AKTUALNY PLAN JEST JUŻ DOSTĘPNY NA STRONIE.
    PROSIMY  MŁODZIEŻ O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI.

POBIERZ: LISTA LAUREATÓW

MIESZKASZ W WARSZAWIE
    I CHCESZ UCZYĆ SIĘ ZDALNIE W UKRAIŃSKIM SYSTEMIE EDUKACJI?

PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ
    MIEJSCA DO NAUKI ONLINE!

1 września w warszawskich szkołach rozpoczęły się lekcje. Miasto pamięta także o dzieciach i młodzieży z Ukrainy, które chcą kontynuować zajęcia online w ukraińskim systemie edukacji. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy punkty nauki zdalnej, w których można spokojne się uczyć w obecności opiekuna. Punkty są wyposażone w komputery, drukarki i niezbędny sprzęt. Znajdują się w różnych dzielnicach Warszawy, tak by każdy miał do nich łatwy dostęp. Największy mieści się w Centrum Edukacji i Rozwoju przy ul. Towarowej 25A (https://edukacja.um.warszawa.pl/centrum-edukacji-i-rozwoju). Oferujemy w nim również pomoc psychologiczną, możliwość nauki języka polskiego oraz różnorodne zajęcia rozwijające zainteresowania i pasje.

Organizację punktów prowadzonych przez Miasto finansuje UNICEF Polska. Celem działań Warszawy jest zapewnienie wszystkim ukraińskim uczniom możliwości nauki; niezależnie od tego czy dołączą do polskiego systemu oświaty, czy pozostaną w systemie ukraińskim. W działaniach tych wspierają Miasto organizacje pozarządowe, instytucje i firmy prywatne.

Zapraszamy do zdalnej nauki oraz korzystania z ciekawych zajęć!

Plakat:  Lista punktów do nauki zdalnej na Pradze Południe

Lista punktów do nauki zdalnej Warszawa: https://edukacja.um.warszawa.pl/punkty-nauki-zdalnej

Mapa punktów do nauki zdalnej Warszawa: https://mapum2.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ
    DO PROGRAMU ERASMUS+
    PT. "ERASMUS PLUS POKAZUJE NOWE MOŻLIWOŚCI"

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów technikum, którzy w bieżącym roku szkolnym będą odbywać praktyki zawodowe do udziału w rekrutacji. Aż 30 uczniów ma możliwość realizacji praktyk zagranicznych w Budapeszcie!

Za wszystkich trzymamy kciuki!

Pobierz:

Regulamin uczestnictwa