Ogólnopolski konkurs na reportaż fotograficzny

LAUREAT

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Z    K I S I E L A

Z okazji roku Bolesława Prusa odbył się w bieżącym roku szkolnym Ogólnopolski Konkurs Komiksowy Nowe przygody bohaterów Prusa oraz Ogólnopolski Konkurs na Reportaż Fotograficzny Każda rzecz chora albo zraniona skarży się Obydwa przedsięwzięcia zorganizowane zostały przez XXXV Liceum Ogólnokształcące i 19 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. Prusa w Warszawie, a honorowym patronatem konkursy objęła Hanna Gronkiewicz–Waltz, Prezydent m. st. Warszawy oraz Karol Semik, Mazowiecki Kurator Oświaty.

CXI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Kisielewskiego reprezentowali uczniowie klasy Iahi, którzy pod opieką p. Iwony Kulpy-Szustak, nauczycielki języka polskiego i wiedzy o kulturze, przygotowali prace w II kategoriach: komiks (Agnieszka Cuch, Magdalena Jędrzejak, Kinga Mazurkiewicz, Klaudia Mazurkiewicz, Aleksandra Rułka, Klaudia Zawadzka) i reportaż fotograficzny (Jakub Lotycz).

Gala rozdania nagród odbyła się 18 maja 2012 w Zespole Szkół Nr 77 im. Bolesława Prusa na Saskiej Kępie. Podczas oficjalnej części uroczystości I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie na Reportaż Fotograficzny odebrał Jakub Lotycz. Kubie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na niwie artystycznej.

Magdalena

Jędrzejak

kl. Iah

Jakub Lotycz odbiera dyplom i statuetkę