SZKOŁA RÓWNYCH SZANS - VII EDYCJA

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wraz z Miastem Stołecznym Warszawa   Dzielnicą Praga-Południe oraz Szkołą Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Czachówku realizują projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „SZKOŁA RÓWNYCH SZANS – VII EDYCJA”. Celem projektu jest wzmocnienie kompetencji kluczowych, postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy uczniów dziewięciu szkół województwa mazowieckiego. Dofinansowanie projektu z  UE: 641 531,00 zł.

Przedsięwzięcie będzie realizowane w okresie od 01.02.2017 r. do 31.01.2018 r.

W ramach projektu planowana jest realizacja dodatkowych zajęć o charakterze wyrównawczym. Program i charakter wsparcia jest bardzo zróżnicowany i odpowiada na zgłoszone potrzeby edukacyjne. Wśród planowanych zajęć na Pradze-Południe realizowane będą m.in. zajęcia wyrównawcze z języków obcych, z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, warsztaty z przedsiębiorczości i kreatywności. W ramach projektu organizowane będą także wyjazdy edukacyjne, w tym m.in. kilkudniowe obozy językowe, wyjścia do kina, teatru oraz do Centrum Nauki Kopernik. Dodatkowo szkoły zostaną wyposażone w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji zajęć, w tym również komputery.

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN REKRUTACJI.pdf